Dit ben jij
volgt jou! Dat wil ik niet!
Jij volgt
Jij en zijn buddies
Wil je volgen?
Hieronder zie je de nieuwe versie van ValtAf.nl. Terug naar de oude website.   Meer informatie
Deelnemers Forum Webshop
Inloggen

Dagboek van Jo12345

Jo12345 wil haar gewicht liever geheim houden

Wil je per e-mail op de hoogte blijven als Jo12345 een nieuw dagboekbericht schrijft? Als geregistreerde gebruiker kan je deze optie inschakelen. Inloggen Aanmelden
0jpg
Geplaatst door Jo12345 op Saturday, July 8, 2017 om 00:02. Er zijn nog geen reacties.
0jpg
Geplaatst door Jo12345 op Thursday, June 29, 2017 om 22:29. Er zijn nog geen reacties.
0jpg
Geplaatst door Jo12345 op Wednesday, June 28, 2017 om 00:11. Er zijn nog geen reacties.
0jpg
Geplaatst door Jo12345 op Monday, June 26, 2017 om 23:34. Er zijn nog geen reacties.
0jpg
Geplaatst door Jo12345 op Monday, June 26, 2017 om 00:38. Er zijn nog geen reacties.
0jpg
Geplaatst door Jo12345 op Saturday, June 24, 2017 om 22:20. Er zijn nog geen reacties.
0jpg
Geplaatst door Jo12345 op Thursday, June 22, 2017 om 20:51. Er zijn nog geen reacties.
0jpg
Geplaatst door Jo12345 op Tuesday, June 13, 2017 om 22:46. Er zijn nog geen reacties.
0jpg
Geplaatst door Jo12345 op Monday, June 12, 2017 om 23:49. Er zijn nog geen reacties.
0jpg
Geplaatst door Jo12345 op Monday, June 12, 2017 om 23:48. Er zijn nog geen reacties.
0jpg
Geplaatst door Jo12345 op Monday, June 5, 2017 om 22:54. Er zijn nog geen reacties.
0jpg
Geplaatst door Jo12345 op Sunday, June 4, 2017 om 23:55. Er zijn nog geen reacties.
0jpg
Geplaatst door Jo12345 op Saturday, June 3, 2017 om 22:54. Er zijn nog geen reacties.
0jpg
Geplaatst door Jo12345 op Friday, June 2, 2017 om 23:02. Er zijn nog geen reacties.
0jpg
Geplaatst door Jo12345 op Wednesday, May 31, 2017 om 21:27. Er zijn nog geen reacties.
0jpg
Geplaatst door Jo12345 op Tuesday, May 30, 2017 om 22:52. Er zijn nog geen reacties.
0jpg
Geplaatst door Jo12345 op Monday, May 29, 2017 om 21:27. Er zijn nog geen reacties.
0jpg
Geplaatst door Jo12345 op Sunday, May 28, 2017 om 23:41. Er zijn nog geen reacties.
0jpg
Geplaatst door Jo12345 op Saturday, May 27, 2017 om 22:49. Er zijn nog geen reacties.
0jpg
Geplaatst door Jo12345 op Friday, May 26, 2017 om 23:06. Er zijn nog geen reacties.
0jpg
Geplaatst door Jo12345 op Friday, May 26, 2017 om 00:43. Er zijn nog geen reacties.
0jpg
Geplaatst door Jo12345 op Wednesday, May 24, 2017 om 21:32. Er zijn nog geen reacties.
0jpg
Geplaatst door Jo12345 op Tuesday, May 23, 2017 om 21:37. Er zijn nog geen reacties.
0jpg
Geplaatst door Jo12345 op Tuesday, May 23, 2017 om 21:36. Er zijn nog geen reacties.
0jpg
Geplaatst door Jo12345 op Monday, May 22, 2017 om 22:50. Er zijn nog geen reacties.

Nog geen lid?

Meld je nu gratis aan om ook af te vallen of om onze afvallers bij te staan

Nieuwste foto's

KakarotPicolo.png
Breakfast.png
bombe (2).png
gothdetectives noel_TNT.png
Meat.png
PortalSlowPoke.png
Meat.png
gothdetectives_TNT3.png
gothdetectives_TNT3 (2).png
le gros (2).png
noel error alert (2).jpg
le gros (2).png
Champi bleu (2).png
le gros (2).png
vzz elvis hungry.jpg
IMG-20170722-WA0002.jpg

Populaire foto's

PxMemFilemhaEzu
PxMemFileCTKbnh
PxMemFileOlWItj
PxMemFile78LRuH
PxMemFilem9LYXC
PxMemFileoJ5wuv
PxMemFileV4pFN1
PxMemFiley6on1N
PxMemFileYEL0M3
PxMemFileoEeXtX
PxMemFileMvsBpy
PxMemFileNLRlZu
PxMemFiletr8jl4
PxMemFilemTQyZ1
PxMemFileml0kqZ
PxMemFilecaUZ3l